Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Gastro Akademi Eğitim Mutfağı Yapım İşi İhale İlanı

20.02.2023
188
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Gastro Akademi Eğitim Mutfağı Yapım İşi İhale İlanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı  2022 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Gastro Akademi ile Gelecek Mutfakta  projesi için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Lot1: <100 m2 kapalı alan mutfak+95 m2 açık alan teras yapım işi>

Lot2: <95 m2 açık alan teras motorlu giyotin cam ve motorlu pergola yapım işi>

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası www.ka.gov.tr, www.etso.org.tr ve http://www.trakyaka.org.tr/ internet adreslerinden görülebilir. Ancak, İhale Dosyası I. Murat Mah. Atatürk Bulvarı No:80 Merkez, EDİRNE  adresinden de temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13 Mart 2023, 17.30’dur

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.etso.org.tr ve https://www.trakyaka.org.tr de yayınlanacaktır.

Teklifler, 15/03/2023 tarihinde, saat 14.00’ de Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, I. Murat Mah. Atatürk Bulvarı No:80 Merkez, EDİRNE adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyasına ulaşmak için tıklayınız.

Tescil İşlemleri Hakkında Genel Bilgilendirme

15.04.2014 tarihinden itibaren kuruluş ve diğer tüm tescil işlemleri MERSİS üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Tescil için müdürlüğümüze gelmeden önce MERSİS  üzerinden başvuru yapılmalıdır.

Karardaki bilgiler ile MERSİS’teki bilgilerin birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Başvuruyu onaya göndermeden önce başvuru ön izleme bölümünden kontrol ediniz.

NOTLAR:
1) Tüm tescil işlemleri için MERSİS üzerinden kullanıcı kaydı ya da e-devlet şifresi ile girilmesi zorunludur.

2) Üye kısmından yapılan Tescil girişlerinde Değişiklik İşlemleriDeğişiklik BaşlatKarar Bilgisi Girişi, Değişiklikler Girildikten Sonra Onay Gönder işlemini yapın.

3) Müdürlüğümüzce yapılan inceleme sonrası ;
a) Sistemde ön kontrol butonu henüz aktif olmadığından, başvurulara sistem üzerinden onay verilememektedir. 02842251014-118-120 numaralı telefonlardan Müdürlüğümüze ulaşabilirsiniz.

b) Müdürlüğümüzce başvurunuz reddedilmiş ise Ret gerekçesi sisteminize düştükten sonra düzeltme işlemini, devam eden başvurularım bölümünden düzelterek başvuruyu yeniden onaya gönderiniz .

Yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını MERSİS giriş ekranınızdan takip etmeniz gerekmektedir.

Başvuruyu MERSİS üzerinden onaya gönderdikten sonra 02842251014- 118- 120 numarasını arayarak müdürlüğümüzden randevu alınız.

MERSİS e-belge hizmetleri hakkında bilgilendirme

Firmanıza ait tasdikname, iflas ve konkordato, 111 madde belgesi gibi belgeleri e-imzalı olarak MERSİS’ten alabilirsiniz.

Şirket / işletme / kooperatifi temsile yetkili herhangi biri tarafından MERSİS‘e kullanıcı bilgileri ile giriş yapılır. Talep sırasında e-imza zorunluluğu bulunmamaktadır.
1. “Başvurular” sekmesinden “Belge Başvurusuna girilerek belge talep edilecek şirket / işletme / kooperatif seçilir.
2. Talep edilen belge ve talep gerekçesi yazılarak kaydedilir.
3. Başvuru özetindeki “Belge Ödeme İşlemlerine giriş yapılarak sanal pos aracılığı ile ödeme yapılır.
4. Ödemesi yapılan belge talebi Ticaret Sicili Müdürlüğü onayına düşer.
5. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra belge, Ticaret Sicili Müdürlüğü yetkilisi tarafından güvenli elektronik imza ile imzalanır.
6. Talep sahibi imzalı e-belgeyi “Belge Başvuruları” adımından indirerek yazdırabilir