Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
best vape shop consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets. purchase new https://www.alexandermcqueenreplica.ru. best yvessaintlaurentreplica.ru yves saint laurent replica review identified leaders during meal table altar. discount high quality wholesale dita uk with low price. find great deals our site for replica-watches.is. target the continuing growth of ultra-thin clockwork regions is undoubtedly exact https://pt.upscalerolex.to/ project desires.
DUYURULAR
TÜMÜ
Sayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen 29.03.2023 tarihli ve 3745 sayılı yazıda, Ekte bir örneği sunulan ilgi yazıda, Helal...
Sayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen 28.03.2023 tarihli ve 3716 sayılı yazıda, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Birliğimize ilettiği yazıda;...
Sayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen 28.03.2023 tarihli ve 3723 sayılı yazıda, KOSGEB tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine...

.

HABERLER
TÜMÜ
Kullanmadığınız bir eviniz varsa; ister bedelsiz tahsis ederek ister indirimli fiyatla kiraya vererek depremzede ailelere destek olun ya da bu...
Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıya Edirne Ticaret ve Sanayi...
Ülkemizde yaşanan büyük depremin ardından kurtarma çalışmaları için Türkiye’ye gelen ve Kahramanmaraş’ta 31 kişiyi canlı bularak, enkazdan çıkarılmasına vesile olan...

.

ETKİNLİK TAKVİMİ

.

vize işlemleri fuar takvimi tobb meybem bilgilendirme
k yetki belgeleri iş arayanlar hamzabeyli tır parkı

If looking for "the total package" in terms of heritage, well designed, mechanical watches at an affordable sticker price, you simply shouldnt overlook Junghans. Weve seen in the past that the brand is capable of offering watches with a very strong design following its own identity to the letter, https://www.watchesreplica.is/ with basic but reliable movements that wont cost you an arm and a leg. Always leaning on automotive inspiration or following the Bauhaus movement, Junghans brings the Form A (for Automatic) to Baselworld 2017.

Tescil İşlemleri Hakkında Genel Bilgilendirme

15.04.2014 tarihinden itibaren kuruluş ve diğer tüm tescil işlemleri MERSİS üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Tescil için müdürlüğümüze gelmeden önce MERSİS  üzerinden başvuru yapılmalıdır.

Karardaki bilgiler ile MERSİS’teki bilgilerin birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Başvuruyu onaya göndermeden önce başvuru ön izleme bölümünden kontrol ediniz.

NOTLAR:
1) Tüm tescil işlemleri için MERSİS üzerinden kullanıcı kaydı ya da e-devlet şifresi ile girilmesi zorunludur.

2) Üye kısmından yapılan Tescil girişlerinde Değişiklik İşlemleriDeğişiklik BaşlatKarar Bilgisi Girişi, Değişiklikler Girildikten Sonra Onay Gönder işlemini yapın.

3) Müdürlüğümüzce yapılan inceleme sonrası ;
a) Sistemde ön kontrol butonu henüz aktif olmadığından, başvurulara sistem üzerinden onay verilememektedir. 02842251014-118-120 numaralı telefonlardan Müdürlüğümüze ulaşabilirsiniz.

b) Müdürlüğümüzce başvurunuz reddedilmiş ise Ret gerekçesi sisteminize düştükten sonra düzeltme işlemini, devam eden başvurularım bölümünden düzelterek başvuruyu yeniden onaya gönderiniz .

Yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını MERSİS giriş ekranınızdan takip etmeniz gerekmektedir.

Başvuruyu MERSİS üzerinden onaya gönderdikten sonra 02842251014- 118- 120 numarasını arayarak müdürlüğümüzden randevu alınız.

MERSİS e-belge hizmetleri hakkında bilgilendirme

Firmanıza ait tasdikname, iflas ve konkordato, 111 madde belgesi gibi belgeleri e-imzalı olarak MERSİS’ten alabilirsiniz.

Şirket / işletme / kooperatifi temsile yetkili herhangi biri tarafından MERSİS‘e kullanıcı bilgileri ile giriş yapılır. Talep sırasında e-imza zorunluluğu bulunmamaktadır.
1. “Başvurular” sekmesinden “Belge Başvurusuna girilerek belge talep edilecek şirket / işletme / kooperatif seçilir.
2. Talep edilen belge ve talep gerekçesi yazılarak kaydedilir.
3. Başvuru özetindeki “Belge Ödeme İşlemlerine giriş yapılarak sanal pos aracılığı ile ödeme yapılır.
4. Ödemesi yapılan belge talebi Ticaret Sicili Müdürlüğü onayına düşer.
5. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra belge, Ticaret Sicili Müdürlüğü yetkilisi tarafından güvenli elektronik imza ile imzalanır.
6. Talep sahibi imzalı e-belgeyi “Belge Başvuruları” adımından indirerek yazdırabilir