Reklam Alanı
Reklam Alanı

Zıpkınkurt, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı

Reklam Alanı
featured
Zıpkınkurt, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Edirne Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle tecrübelerini paylaştı.


Milli Eğitim Bakanlığı Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan eğitim işbirliği protokolü kapsamında ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt öğrencilere seminer verdi.


Okulun toplantı salonunda gerçekleştirilen seminere, öğrenciler büyük ilgi göstererek can kulağıyla dinlediler. Zıpkınkurt, öğrencilerle tecrübelerini paylaşırken bazı önerilerde de bulundu.


Öğrencilere işlerini iyi yapmalarını, çok çalışmalarını, rekabetçi olmalarını, her şeyden öncede karakterli ve dürüst olmalarını gerektiğini üstüne basa basa ifade eden Zıpkınkurt, Öğrencilerin yönelttiği soruları cevaplandırdı. İş yaşamı tecrübelerini aktararak hayallerinizin peşinden koşun diye öğrencilere tavsiyelerde bulunan Zıpkınkurt, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri hakkında bilgi verdi. KOSGEB'in girişimcilere verdiği desteklerden de bahsederek: “Kendi işinizi kurun Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın kapıları girişimcilere her daim açık” diye konuştu.


 Meslek Lisesi mezunu olamanın avantajlı olduğunu vurgulayan Zıpkınkurt, stajında önemine değinerek, kendi firmasında staj için gelen meslek lisesi öğrencilerini staj bitiminde kadroya aldığını söyledi ve “çok çalışın, iş yerlerinde kendinizi fark ettirin” dedi.


[gallery link="file" ids="3792"]


Zıpkınkurt, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
@endstack