Reklam Alanı
Reklam Alanı

ECH-Proje Eğitimi

Reklam Alanı
featured
ECH-Proje Eğitimi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden Odamıza iletilen 28.07.2023 tarihli ve 8196 sayılı yazıda,

Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (Eurochambres) tarafından üye Oda çalışanlarına yönelik "Learning Labs" başlıklı bir proje eğitim paketi hazırlanmıştır.

Söz konusu eğitim ile çok ortaklıklı ve daha çok Brüksel merkezli Erasmus+ benzeri projelerin yazımı ve yönetimi konusunda ulusal ve yerel Oda ve Borsa çalışanlarının beceri ve bilgilerinin artırılması hedeflenmektedir. Eğitim İngilizce dilinde ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olup, 3 farklı modül şeklinde verilecektir. Her modül ayrıca ücretlendirilecektir.

Oda ve Borsalarımızın da Erasmus+, Ufuk Avrupa, Dijital Avrupa benzeri çok ortaklıklı, uluslararası projelerden daha fazla faydalanması önem arz etmektedir. Bu minvalde Oda ve Borsalarımızın Proje birimleri çalışanlarının Birlik Programları kapsamındaki projelere yönelmesi için aşağıda detayları verilen Eğitim Programına katılımları faydalı görülmektedir.

Eğitime ilişkin detaylı bilgiye "Eurochambres Learning Labs" sayfasından (https://webeur.cvent.com/event/b08a4827-96eb-4b49-a313-67cdfd511054/summary?locale=enUS&tm=og9tkVHD8BDDT7XQdqNlP_dmKI01m_D0TX_0iphtJ1I) erişmek ve kayıt yaptırmak mümkündür. Ayrıca ekte Türkçe bir özet bilgi sunulmaktadır.

Saygılarımızla.


ECH-Proje-Eğitimi.eyp.pdf

ECH-Proje Eğitimi
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
@endstack