Reklam Alanı
Reklam Alanı

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

Reklam Alanı
featured
Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Ekonomi Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası evsahipliğinde ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri’ düzenlenecektir.
Seminerin amacı üyelerimizin mal ve hizmetlerini yeni pazarlara daha rahat ulaştırmaları, Yunanistan ve Bulgaristan pazarı ile ilgili bilgi sahibi olmaları, İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunabilmeleridir.

Seminerin ilk oturumunda Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Eray ÇALIMLI İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları hakkında, ikinci oturumunda ise Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Tolga TAYLAN Ülke Masaları, Pazar Araştırması – Bulgaristan ve Yunanistan Pazarına İhraç İmkanları hakkında bilgilendirme yapacaktır.
08 Mart 2018 Perşembe günü saat 09:30 da ETSO toplantı salonunda düzenlenecek olan seminer için ayrıntılı bilgiye Edirne Ticaret ve Sanayi Odası AB Dış İlişkiler Bölümü 0284 225 10 14 / 121-130 telefon numarasından ulaşılabilmektedir.Üyelerimiz ve İlimiz iş camiasının bilgilerine sunulur.


Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
@endstack