Reklam Alanı
Reklam Alanı

COP 28 - Yan Etkinlik Hazırlıkları

Reklam Alanı
featured
COP 28 - Yan Etkinlik Hazırlıkları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden Odamıza iletilen 21.08.2023 tarihli ve 9129 sayılı yazıda,

Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28. Taraflar Konferansı (COP28) yan etkinlik programı hazırlıklarının başladığı bildirilmektedir.

COP28, 30 Kasım – 12 Aralık 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde gerçekleştirilecektir. Bahsi geçen Taraflar Konferansı süresince gerçekleştirilecek oturum ve toplantılara ilişkin detaylı bilgiye https://unfccc.int/ ve https://www.cop28.com/en internet bağlantılarından ulaşılabilecektir.

Söz konusu konferansta ülkemizin iklim değişikliği ile ilgili konularda yaptığı çalışmaların uluslararası düzeyde aktarılabilmesi ve tanıtılabilmesi amacıyla yan etkinlik programının hazırlanması planlanmaktadır.

Konuya ilişkin olarak Bakanlığın tarafımıza ilettiği bilgi notu ekte yer almaktadır. Bu kapsamda COP28 süresince kurumunuzca/kuruluşunuzca ülkemiz adına gerçekleştirmeyi planladığınız yan etkinlikler var ise; programın vakitlice hazırlanabilmesi için, en geç 08/09/2023 tarihine kadar www.cop28turkiye.com internet adresinde yer alan formların doldurulması gerekmektedir.

Saygılarımızla


COP-28---BİLGİ-NOTU.pdf

COP 28 - Yan Etkinlik Hazırlıkları
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
@endstack