Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

MESLEK KOMİTELERİ

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI

MESLEK KOMİTE ÜYELERİ  

   
1.MESLEK GRUBU  
ALİ ŞENER MESLEK KOMİTE BAŞKANI
KAZIM DOMURCUK MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ENGİN BAHŞI ÜYE
EMRE RAY ÜYE
MERDİN ERKAN ÜYE
   
2.MESLEK GRUBU  
ERGÜN SÜZAN MESLEK KOMİTE BAŞKANI
İLKER ÖZCAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FARUK DEMİR ÜYE
SAİM HAYDAR UNCULAR ÜYE
AHMET KOÇ ÜYE
   
3.MESLEK GRUBU  
YAŞAR VAROL BADOĞLU MESLEK KOMİTE BAŞKANI
LEVENT DERE MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
RECEP ZIPKINKURT ÜYE
KADİR İRİŞ ÜYE
ABDULLAH KARAMAN ÜYE
VEYSEL KAYA ÜYE
FARUK FİLOĞLU ÜYE
   
4.MESLEK GRUBU  
EMRE AKBAŞAK MESLEK KOMİTE BAŞKANI
AHMET MURANLI MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FİKRET ÇETİNKAYA ÜYE
RECAİ KOCATÜRK ÜYE
YILMAZ AYDIN ULUSOY ÜYE
MUSTAFA ÖNDER GÖKÇE ÜYE
SERCAN ÖZKAYA ÜYE
   
5.MESLEK GRUBU  
CEM ERTEK MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ERSİN TUNA MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
AYDOĞAN AKINCI ÜYE
SELÇUK DÖŞLÜ ÜYE
GÜVEN DUVAN ÜYE
ERKAN SALCI ÜYE
SERDAR YALÇINER ÜYE
   
6.MESLEK GRUBU  
GÖKHAN BALTA MESLEK KOMİTE BAŞKANI
BARIŞ ŞENGÜN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
SELAHATTİN KAYA ÜYE
MURAT TUZCU ÜYE
KEMAL KILIÇ ÜYE
AYDIN DOĞAN ÜYE
NAZIM TÜRKOĞLU ÜYE
   
7.MESLEK GRUBU  
VEHBİ REŞAT AYAN MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ARZU ÖZDEMİR MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
BÜLENT GÜNAL ÜYE
ÜMİT ÖZEL ÜYE
SELÇUK DAĞLI ÜYE
   
8.MESLEK GRUBU  
ŞABAN KUTLU MESLEK KOMİTE BAŞKANI
OSMAN YILDIZ MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ALİ TAŞDEMİR ÜYE
BÜLENT POLAT ÜYE
SUAT BULUT ÜYE
ŞENOL SEYYAR ÜYE
SEYİT AHMET BULUT ÜYE
   
9.MESLEK GRUBU  
AYNİL YENİ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ABDULLAH BAŞDAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
NURCAN KABA ÜYE
NÜKHET SERT ÜYE
AYKUT UYMUR ÜYE
CEZMİ GÜVENER ÜYE
CENGİZ İNCELİ ÜYE
   
   
   
10.MESLEK GRUBU  
ÖZGÜR UZUNİSMAİL MESLEK KOMİTE BAŞKANI
YILMAZ ÖZYURT MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
MEHMET EREN ÜYE
ÖZER ENGİN ÜYE
ERDİNÇ AYDOĞDU ÜYE
   
11.MESLEK GRUBU  
OKAN TONCA MESLEK KOMİTE BAŞKANI
BARIŞ ÖZAYDIN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
HAKAN SEDEFÇİ ÜYE
KUTEL NALÇAKAN ÜYE
MEHMET ÜNAL ŞENYURT ÜYE
   
12.MESLEK GRUBU  
NEHİR ŞUEKİNCİ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
SEDAT SAYGIN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
REFİK ŞAHİN ÜYE
FAHREDDİN DUT ÜYE
NECDET DOLAP ÜYE
   
13.MESLEK GRUBU  
İSMAİL TAŞDEMİR MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ULAŞ KAYA MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
MURAT TOSUN ÜYE
MUSTAFA EMRE ALP ÜYE
MEHMET MURANLI ÜYE
   
14.MESLEK GRUBU  
METİN AYTAÇ AKAY MESLEK KOMİTE BAŞKANI
EMİN HUS MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ARSLAN KERİMLER ÜYE
ALİ BİRKİYE ÜYE
BEYTULLAH GÜNAYDIN ÜYE
MESUT BİLİR ÜYE
DAVUT ERSEZ ÜYE
   
15.MESLEK GRUBU  
AYHAN DİNÇ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
MEHMET SERDAROĞLU MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
TOLGA HEKİMOĞLU ÜYE
ERDOĞAN YÜRÜK ÜYE
YALÇIN ALGUR ÜYE
RÜÇHAN ZIPKINKURT ÜYE
AHMET ÖZALP ÜYE
   
16.MESLEK GRUBU  
MUSTAFA MURAT ÖZEL MESLEK KOMİTE BAŞKANI
HAKKI KURBAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FERDAR ULE ÜYE
SERPİL CİĞERCİ ÜYE
YENER İŞBİLİR ÜYE
UTKU ARİF GÜNAYDIN ÜYE
BAHAR YILDIZ ÜYE

Yukarı çık.