Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

Zıpkınkurt, Boloomberg Ht'de canlı yayın konuğu oldu

14 Ekim 2014 06:18
2742

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Boloomberg Ht'de Hande Berktan'ın sunumuyla canlı olarak yayınlanan 'İş Dünyası' isimli programın stüdyo konuğu oldu.

İş dünyasının her kesiminden girişimciler ve yöneticilerin katıldığı,Uluslararası ekonomi kanalı Bloomberg Ht'de canlı yayınlanan programda; sektöre kazandırılan yenilikler anlatılarak, Türkiye ekonomisine değer katan fikirler ve projeler detaylarıyla inceleniyor.

ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ile birlikte Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Kocaeli SO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu'nun konuk olduğu programda konuklar Hande Berktan'ın sorularını yanıtladı. Program konuğu oda başkanları Ağustos ayı ihracat ve büyüme verilerine değindi.

Türkiye ve Edirne ekonomisi ile ilgili görüş ve önerilerini dile getiren Zıpkınkurt, Ortadoğu'da yaşanan kaosun ekonomiyi olumsuz etkilediğini söyleyerek her şeye rağmen ihracat ile 2014 yıl sonu hedeflerinin tutturulacağını ifade etti. Ortadoğu'daki sorunların ihracatı da etkilediğini belirten Zıpkınkurt, Avrupa ülkelerine ihracatın arttırılmasını ve başka ülkelere yeni ihracat kapılarının açılmasının gerektiğinin altını çizdi.

Haber Fotoğrafları
Yukarı çık.