Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

Üyelerimizin Dikkatine

08 Eyl. 2015 15:53
501
Üyelerimizin Dikkatine

Kosova Prizren'de gerçekleştirilecek olan Business Forum Fuar organizasyonunda stand açarak yer almak isteyen üyelerimiz Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'ndan detaylı bilgi alabilirler.

30 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihleri arasında Kosova'nın Prizren şehrinde gerçekleştirilecek olan Business Forum Konferans ve Fuar organizasyonu bu yıl 2. kez düzenlenecektir.

Yaklaşık 250 Türk şirketinin faaliyet gösterdiği Kosova ile ekonomik ilişkilerimizin ivme kazanması açısından önemli bir fırsat sunan organizasyonda 4 gün boyunca açık olacak fuarın yanı sıra çeşitli konferanslar gerçekleştirilecektir. 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında sürecek olan fuarda tekstil, gıda, medikal, ayakkabı, cam ve pencere, temizlik ürünleri ve yerel ürünler gibi farklı sektörlerde katılımcılar yer almaktadır.

Prizren Business Forum 2015 organizasyonuna bu yıl Arnavutluk, Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya, Karadağ, Slovenya, Bulgaristan ve Yunanistan'dan iş adamları katılacaktır. 450'nin üzerinde iş adamının katılımının beklendiği organizasyonda ikili görüşme etkinliği de düzenlenerek katılımcıların faydalarını en üst seviyeye taşımaları hedeflenmektedir.

Kosova pazarına ilgi gösteren ve ürünlerini bu ülkede tanıtmak isteyen bölge işletmelerimiz fuar boyunca stand kurarak sadece Kosova pazarına değil farklı ülkelerden gelen ziyaretçilere de hitap edebilme fırsatı bulacaklardır. 4 gün sürecek olan fuar organizasyonunda Kapalı Fuar Alanında standda kullanılacak masa, sandalye gibi ana malzemeleri de içeren stand ücreti 6 m² için 100 euro olup katılımın daha iyi seviyede olması bakımından eşdeğer fuarlara oranla son derece cazip bir teklif sunulmaktadır. Prizren Business Forum Fuarı'nda yer almak isteyen işletmelere Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından katılım koşulları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti verilecektir.

 

Yukarı çık.