Trakya Tanıtım Günleri Etkinliği

20 Mart 2018 14:54
491
Trakya Tanıtım Günleri Etkinliği

Trakya’nın kültürel dokusunu, tarihini, yöresel ürün ve lezzetlerini ülke çapında tanıtma ve farkındalık oluşturmaya yönelik olarak 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde “Trakya Tanıtım Günleri Etkinliği” gerçekleştirilecektir.

100.000-700.000 arası değişen ziyaretçi sayısı itibariyle ürün tanıtım ve satışı açısından ciddi potansiyele sahip etkinlikte Edirne İlindeki turizm sektör temsilcilerinin yer alması da büyük önem arz etmektedir. Ankara'da katılım sağlanacak bu etkinlik Başkentin kozmopolit nufüs yapısı sayesinde ülkenin her yerinden gelen geniş bir nüfusa tanıtıma imkan sağlayacaktır. Bununla birlikte Atatürk Kültür Merkezi daha önce Trabzon, Adıyaman, Şanlıurfa ve Ege Tanıtım Günleri gibi pek çok ile ait Tanıtım Günleri Etkinlikleri'ne evsahipliği yapmış olup ilde yaşayanların etkinliklerini takip ettiği ve ilgi gösterdiği bir cazibe merkezidir.

Etkinlik alanında tüm Trakya'da faaliyet gösteren sektör temsilcileri 2000 m² kapalı alanda konumlandırılacak olup stant, lojistik ve diğer koşullar için; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin Tanıtım Günleri'ne katılımı hususunda her türlü teknik hizmeti kendilerine sağlayacaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgi ve katılım talepleriniz için Odamız AB&Dış İlişkiler Birimi(0284 2251014-Dah: 131) ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->