Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

KOSGEB'den ETSO'ya 'KOBİ Haftası' ziyareti

02 Ekim 2014 06:12
4844

KOSGEB Edirne Hizmet Merkez Müdürü Bedri Döngel, Avrupa KOBİ Haftası nedeniyle Edirne Ticaret ve Sanayi Odası BaşkanıRecep Zıkınkurt'u ziyaret etti.

KOSGEB Edirne Hizmet Müdürü Bedri Döngel ziyaret esnasında yaptığı konuşmada: “ “29 Eylül-4 Ekim tarihler arası Avrupa KOBİ Haftası olarak kutlanıyor. Türkiye’de bu KOBİ Haftası’nın etkinliklerini KOSGEB yürütüyor. KOBİ’lere destek veren, onlara yardım eden ve onları destekleyen sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde bu kapsamda gerçekleştiriyoruz. Edirne'de yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerde sizin desteğinizi her zaman yanımızda görüyoruz. Bu konuda da ayrıca teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ise, “ETSO ve KOSGEB Edirne Hizmet Müdürlüğü her zaman ciddi bir diyalog içerisinde. ETSO ve KOSGEB’in müşterek hareket etmesi ile KOBİ’lerimize destek oluyoruz. İş dünyasına baktığınızda çoğunluk KOBİ’lerden oluşuyor. KOBİ’ler bizim için önemli. Biz KOBİ’lerimizi ne kadar güçlendirirsek, ne kadar güçlü kılarsak Türkiye’nin ekonomisini de o kadar sağlıklı bir yapıya kavuştururuz.” diye konuştu.
 

Yukarı çık.