Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

İnovaLİG 2017 Başvuruları Hakkında

17 Şub. 2017 13:59
334

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden Odamıza gelen bir yazıda; Tütkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belireyen İnovaLİG programı bu yıl Türkiye'de 4.kez gerçekleştirileceği bildirilmiştir. İnovaLİG 2016'da uluşılan 761 başvuru sayısı ile Türkiye, IMProve programına katılımın en yüksek olduğu ülkerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2016 yılının kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası'nda ödüllerini almıştır.

 

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültülerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmalarımızın orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkan sağlamaktayız. Özellikle ihracatçı firmalarmızın 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutmakta ve 2023'e giden vizyonu belirlemektedirler.

 

Bu kapsamda firmalarımızı hem inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanında edindiğimizi tecrübeye ortak olmaları için 30 Nisan 2017 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2017'ye ücretsiz olarak katılmaya davet etmektedirler.

 

Üyelerimize duyurulur.

Yukarı çık.