Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

İLİMİZ İŞ DÜNYASININ DİKKATİNE

25 Ekim 2014 06:55
2312

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK tarafından, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Yunanistan Kalkınma Bakanı Sayın Nikos Dendias, Yunanistan Ticaret Odası Başkanı Sayın Konstantinos Mihalos ve beraberlerindeki 100 civarında Yunan işadamının katılımlarıyla, 12 Kasım 2014 tarihinde Kaya Thermal Hotel İzmir’de “Türkiye-Yunanistan İş Forumu” düzenlenecektir. Yunanistan’dan enerji, kozmetik, gıda, inşaat, gayrimenkul, otomotiv aksesuarları, turizm, danışmanlık, alüminyum, lojistik, tarım, ilaç sanayi, IT, hukuk, giyim, bebek ürünleri, medya, telekomünikasyon, elektronik, kağıt sanayi, geri dönüşüm ve denizcilik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar organizasyona katılım sağlayacaktır.

Forum’da Türkiye-Yunanistan ikili ticaret ilişkilerinin geliştirilmesi ve üçüncü ülkelerde beraber yatırım imkanlarının değerlendirilmesi hedeflenmektedir. Forum kapsamında Yunanistan’daki iş ve güncel yatırım fırsatları da detaylı olarak aktarılacak, aynı zamanda ikili işbirliği görüşmeleri organize edilecektir. Yunan işadamlarının listesi ve taslak program Odamız DEİK temsilciliğinden temin edilebilir.

Bu çerçevede, Yunanistan’a en yakın bölge İlimiz için ikili ekonomik ilişkiler açısından önem taşıyan bu Forum’a Yunanistan ile iş yapan ya da iş yapmak isteyen işadamlarımızın katılım göstermeleri halinde, Odamız DEİK Temsilciliği ile iletişime geçerek (Güliz Elif Yardımcı, 0284 225 10 14 (130), elifersoz@etso.org.tr ), temin edecekleri katılım formunu doldurmaları ve en geç 10 Kasım 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar iletmeleri gerekmektedir.

 

Yukarı çık.