Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

ETSO yeni yılı karşıladı

31 Ara. 2015 09:04
645
Etso Yeni Yılı Karşıladı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası personeli, ETSO Yönetim Kurulu evsahipliğinde Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile yeni yıl yemeğinde biraraya geldi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın 2015 yılında yaptığı çalışmaların değerlendirilmesinin amaç edinildiği organizasyonda, eksikler ve başarı çıtasını yükseltmek için iyileştirilmesi gereken konular üzerinde durularak görüş alışverişinde bulunuldu. Programda ayrıca, Yönetim Kurulu'nun yaptığı değerlendirmeler neticesinde 2015 yılında yaptığı iş ve işlemlerden dolayı başarılı bulunan bir personel ödüllendirildi. Başarılı personel seçilen Aydoğan Girgin'e ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Genel Sekreter Nevzat Taşkın birlikte verdi.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı konuşmada, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası personeline özverili çalışmalarından ve görevlerinde gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederek, 2016 yılının sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesi dileğinde bulundu. Meclis Başkanı Mehmet Eren de yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın başarılı çalışmalarının devamını diledi ve “ETSO personelinin aileleriyle birlikte sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmesini diliyorum” dedi.

Geleneksel hale gelen ve her yıl tüm ETSO ailesini bir araya getiren ”Yeni Yıl Yemeği”, 2016 senesiyle ilgili güzel temenniler, başarı dilekleri ve toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Yukarı çık.