Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

ETSO, SGK İl Müdürü'nü ziyaret etti

04 Ara. 2014 07:51
3008

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyetle SGK İl Müdürü Hayrettin Karbuz'u makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Hayrettin Karbuz , özellikle meslek odaları gibi sivil toplum örgütleriyle işbirliği içinde çalışmanın kurumları için çok önemli olduğunu belirterek, SGK İl Müdürlüğü olarak, yapılandırmada borcu olan sigortalıların, bu yapılandırmadan yaralanmalarını sağlamak için bilgilendirmeler yaptıklarını ifade etti. Kanunda öngörülen başvuru ve ilk taksit ödeme sürelerinin 1 ay uzatılığını da değinen İl Müdürü Karbuz vatandaşların söz konusu borçları için başvurularını 31 Aralık tarihine kadar yapabileceklerini belirtti ve “Prim borcu olan tüm vatandaşlarımızı Kurumumuza davet ediyorum.” dedi.

SGK’nın ilimizdeki faaliyetleri ve yaptığı çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyaret esnasında Zıpkınkurt,ticaret erbabının zamanla yarıştığını ve zamanın çok değerli olduğunu vurgulayarak SGK'dan hızlı hizmet almak istediklerini söyledi.

Haber Fotoğrafları

 

 

Yukarı çık.