ETSO Heyeti EMITT’te

04 Şub. 2019 10:34
445
Etso Heyeti Emıtt’Te

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2019, İstanbul’da başladı. 31 Ocak- 3 Şubat 2019 tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenen Fuar birçok yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçiye kapılarını açtı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, K.K.T.C Kültür ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun açılış konuşmalarıyla gerçekleşen fuarın açılışında Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı M. Emre Alp ve Meclis Üyeleri de İlimizin tanıtımına katkı sağlamak üzere hazır bulundu.

Edirne standını ziyaret eden turizm profesyonelleriyle görüşmeler gerçekleştiren ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne Valisi Ekrem Canalp'le de istişarelerde bulundu.

TÜYAP Kongre Merkezi’ndeki Fuara Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Edirne adına açılan stantta İlimiz turizm sektörü tanıtımı yapıldı. Fuarın profesyonellerinin yer aldığı alanda bulunan stand birebir iş görüşmelerinin yapılmasına imkan tanıdı.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı M.Emre Alp ve beraberindeki Meclis Üyeleri Edirne standındaki görüşmelerinin ardından fuardaki standları ziyaret ederek diğer İllerin Oda ve Kurum yetkilileri ile görüştüler. Ziyaretleri sırasında gerçekleştirdikleri görüşmeler çerçevesinde diğer bölgelerin turizm alanındaki uygulamalar hakkında detaylı bilgi alarak İlimize uygun olanları tespit ettiler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->