ETSO Heyeti Bulgaristan’ın Plovdiv Şehrinde Düzenlenen “Agra 2017” Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na katıldı

01 Mart 2017 14:36
417
Etso Heyeti Bulgaristan’In Plovdiv Şehrinde Düzenlenen “Agra 2017” Tarım Ve Hayvancılık Fuarı'na Katıldı

ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komite Üyeleri, Kadın Girişimciler, sektör temsilcileri ve değerli basın temsilcilerinin oluşturduğu 46 kişilik heyet, Bulgaristan'ın Filibe şehrinde bu yıl 26'ncı kez düzenlenen AGRA Tarım fuarını ziyaret etti.

Fuarda Tarım ve hayvancılık ekipmanları, tohum ve ekim ürünleri, tarım makineleri ve yedek parçaları, tarım ilaçları ve aynı zamanda arıcılık, bağcılık, gıda ürünleri, paketleme teknolojileri ve şarap üretim ekipmanlarının da sergilendiği standlar ziyaret edildi.

Fuarı ziyaret ederek standları gezen ETSO Heyeti gerek Bulgaristan'dan gerekse diğer ülkelerden gelerek stand açan yabancı işadamları ile birebir görüşmeler yapma fırsatı buldular. Kendi sektöründe farklı ürün ve ekipmanları görerek inceleme imkanı bulan iş dünyası temsilcileri, Bulgaristan'ın komşu ülkemiz olması sebebiyle ticari ilişkilerimizin daha kolay ilerlediğini ve bu tür etkinliklerle geliştiğini belirttiler.

ETSO Yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, komite başkanları, kadın girişimciler, tarım ve ilgili sektör temsilcileri ile yeni ticari dostluklar kurmak, ticaret hacmini geliştirmek ve yeni teknolojileri incelemek adına gerçekleştirilen fuar ziyareti, bu tür heyet organizasyonlarının iş dünyası temsilcileri açısından verimli geçmesi temennisiyle son buldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->