ETSO'dan Üyelerine Ücretsiz E-ticaret Eğitimi

18 Tem. 2018 16:11
650
Etso'dan Üyelerine Ücretsiz E-Ticaret Eğitimi

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak; KOBİ'lerin e-ticaret ve e-ihracata girişi için yüksek giriş maliyetleri ve işletme maliyetlerinin paylaşım aracılığı ile düşürülerek yurtiçi ve yurtdışı satış miktarlarını arttırmak ve KOBİ'lerin dijital dönüşümünü sağlamak adına; üyelerimize yönelik yeni bir hizmet daha sunuyoruz.

“Trakya Dijitalleşiyor Projesi” kapsamında, Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve E-ticaret Eğitim Merkezi, E-ticaret SEM Merkezi tarafından desteklenen ücretsiz eğitim ile iş dünyası temsilcilerine e-ticaret konusunda etkili kazanımlar edinmesini sağlıyoruz.

E-ticaret eğitim programı, E-ticaret Ekosistemi, Teknolojisi ve Girişimcilik üçgeninde hazırlanan program, Dijital Pazarlama’nın ince çizgilerinden, verimli ve sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmaya kadar birçok konuya ev sahipliği yapıyor. Güncel ve yaşanmış tecrübelerin paylaşıldığı tam kapsamlı bu eğitim, kişilere yeni iş modeli hazırlayabilme yeteneği kazandırmayı içeriyor. Bu eğitimler sayesinde kazanılacak bilgi ve tecrübelerle ile ‘E-ticaret Yönetmeni’ olarak profesyonel çalışılabildiği gibi kendi işinin patronu olma vizyonu da kazandırılıyor. Çok kısıtlı sayıda kontenjana sahip bu özel e-ticaret eğitimine katılmak isteyenler www.dijitaltrakya.com adresinden kayıt yaptırabilirler.

“Dijital Pazarlama: E-Ticaret Yönetmeni Eğitimi”'nin ilki 19 Temmuz 2018 Perşembe günü; 2.aşama olan uzmanlık eğitimi ise 27 Temmuz 2018 Cuma günü 08:30-17:30 saatleri arasında Odamız Arda Toplantı Salonu'nda yapılacaktır. Üyelerimize duyurulur.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->