ETSO'dan Üyelerine Özel; Dış Ticaret İstihbaratı Danışmanlık Hizmeti

18 Ocak 2019 16:18
342
Etso'dan Üyelerine Özel; Dış Ticaret İstihbaratı Danışmanlık Hizmeti

Trakya Kalkınma Ajansı ve Trakya’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliğinde kurulan Trakya Dış Ticaret Hizmet Merkezi Ocak ayı itibariyle Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hizmet vermeye başladı.

Üyelerimizden, hiç ihracat yapmamış, ihracata yeni başlamış, ihracat faaliyeti kesintiye uğramış veya ihracat kapasitesini artırmak isteyen firmalara ürünlerinin ihracatı için hedef olabilecek ülke ve müşterilere ulaşmada özel danışmanlık hizmeti sunan Dış Ticaret İstihbarat sistemi nokta atışı ihracat imkanı sunuyor.
Dünyada hızla yayılmaya başlayan ticari istihbarat sisteminden bölgemiz firmalarının da istifade ederek dünya standartlarında bir hizmete ve ticari değere sahip olmalarına fırsat sağlayan sistem; Hedef Pazar Araştırması, Hedef Müşteri Araştırması, Danışmanlık Hizmeti, Rekabetçi İthalat Hizmeti, İhale Sorgulama hizmetlerini kapsıyor.
Hizmetten yararlanmak isteyen üyelerimizin www.trakyadisticaret.org adresine kayıt yaptırmaları gerekmekte olup, konu ile ilgili detaylı bilgi için Odamız Dış Ticaret İstihbarat Birimi'nden Aydoğan Girgin(2251014-117/aydogan@etso.org.tr) ve Nuray Pehlivan(2251014-131/nyilmaz@etso.org.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->