ETSO'dan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

07 May. 2018 00:00
345
Etso'dan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı M. Emre Alp başta olmak üzere 17 kişiden oluşan heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Seçimler sonrasındaki yeni yapılanma ile birlikte yeni Meclis Başkanı M.Emre Alp, yeni Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bir nevi tanışma toplantısı olan ziyarette Tır Parkı ve sektörel sorunlar ve çözüm önerileri başta olmak üzere yeni dönemde yapılacak çalışmalardan söz edildi.

ETSO Meclisinde bu dönemde Kadın ve Genç Meclis Üyelerinin yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Öncelikle Ekonomi Şuralarında Edirne'ye sahip çıkmasından dolayı Recep Zıpkınkurt'u tebrik etmek istiyorum, şehrini iyi temsil eden bir Başkan benim için çok önemlidir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin kapıları sizlere 7/24 açık. Bu vesile ile yeni dönem çalışmalarınızda da başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt“Başkanımız ile 5 yıldır süre gelen güzel bir çalışmamız oldu.Önümüzdeki dönemde birlikte çalışacağız ve Edirne için yeni katma değerler üretmeye devam edeceğiz. Bugün Edirne olarak hem Yönetim Kurulu hem de Meclis Başkanları ve Ankara Delegeleri ile beraber bağlılıklarımızı bildirmeye ve taleplerimizi iletmeye geldik." dedi.

Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->