ETSO'dan Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt'a Ziyaret

02 Ekim 2017 13:12
600
Etso'dan Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt'a Ziyaret

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydoğan Akıncı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Erdoğan Yürük, Emre Ray, Faruk Demir, Ali Taşdemir ve Ahmet Özalp Edirne'ye yeni atanarak göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt'u makamında ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt heyet adına İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt'a çalışmalarında başarılar dilerken Edirne'nin ekonomik,sosyal ve kültürel yapısı hakkında bilgiler verdi.

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının yapısı hakkında da detaylı bilgi veren Zıpkınkurt,”Edirne Ticaret ve Sanayi Odası diğer kurumlarla olduğu gibi Emniyet Müdürlüğümüz ile de uyum içinde çalışmaktadır. Sizinle de bu şekilde çalışmaya devam edeceğimize inanıyor, Edirne tüccarı ve sanayicisini temsilen onlar adına size hoşgeldiniz diyorum.” diye konuştu.

Ziyaret esnasında, Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt ve Emniyet Müdürü Kurt tarihi ve doğal yapısıyla turizm potansiyeli yüksek Edirne'nin hem turizmde hem ticari alanda daha yukarılara taşınması için neler yapılabileceği hususunda görüş alışverişinde bulundular.

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt da, Edirne'nin sakin, huzurlu ve medeni bir şehir olmasının yanı sıra ülke çapında popüler turistik destinasyonlardan biri olduğunu vurgulayarak “Edirne turizmini ve ticaretini daha yukarılara taşımamız için tüm kesimlere görevler düşmektedir. Tüm kurumlarla olduğu gibi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile de ortak çalışmalar gerçekleştirerek Edirne'ye daha iyi hizmet vereceğiz” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->