ETSO'da Liderlik Eğitimi Düzenlenecek

08 Nis. 2019 09:01
501
Etso'da Liderlik Eğitimi Düzenlenecek

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde 11 Mayıs 2019 cumartesi günü saat 10:00-17:00 arasında Odamız toplantı salonunda ‘ LİDERLİK EĞİTİMİ ’ düzenlenecektir.

Sayın Üyemiz,

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde 11 Mayıs 2019 cumartesi günü saat 10:00-17:00 arasında Odamız toplantı salonunda ‘ LİDERLİK EĞİTİMİ ’ düzenlenecektir.

Organizasyonlar, örgütler ve şirketler işlerin yürümesi için liderlere ihtiyaç duyarlar.  Liderlik, değişen koşullar ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapısal gereksinimleri ortaya çıkarıp yönetim becerilerinin en üst düzeye taşıyıp vizyon geliştirebilme olarak tarif edilmektedir ve  iş hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır.

Eğitimimizin amacı; yöneticilere ve yönetici adaylarına liderlik tutumu geliştirmeyi, planlama yapmayı, yüksek iş performansı oluşturmayı, problemleri hızlı çözmeyi ve motivasyon sağlamayı, takım çalışmasının önemini aşılamayı, sevilen ve benimsenen bir yönetici olmanın yollarını öğretmektir.

Liderlik bilgi ve becerisinin kazandırılacağı eğitimimize katılımlarınızla destek vereceğiniz inancıyla saygılar sunarız.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

 

KATILIM KOŞULLARI

Eğitime katılım ÜCRETSİZDİR. Katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlı olup eğitim sonunda sertifika verilecektir. Eğitime katılımak için aşağıda bulunan başvuru formunun 08 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar doldurulması yeterlidir. Ayrıntılı bilgi için   meliketatli@etso.org.tr   ya da (284) 225 10 14 Dahili 121 ile görüşebilirsiniz. 

 

EĞİTİM  YERİ:
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 3.kat Toplantı Salonu

 

EĞİTMEN :  Dr. Mehmet Emin BAYNAZOĞLU  

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Liderlerin Ortak Özellikleri

Liderlik ve Kişilik

Takım Üyelerini İkna Etme ve Yönetme

Çatışma Yönetimi İş Stresi Yönetimi         

 

BAŞVURU FORMU

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->