Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

ETSO, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ağırladı

26 Ara. 2014 06:36
1846

Edirne programı çerçevesinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda il başkanlarıyla toplantı gerçekleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Başbakan Davutoğlu, ETSO ziyareti esnasında; Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi,Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, T.Ü.Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve ile biraraya geldi.

Zıpkınkurt, Başbakan'ı İlimizde ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda ağırlamaktan mutluluk ve onur duyduklarını ifade ederek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve İlimizin ekonomisini doğrudan etkileyen Edirne'nin sorunları ve çözüm önerileri raporunu Başbakan Davutoğlu'na takdim etti. Zıpkınkurt raporu takdim ederken yaptığı konuşmada; “Sayın Başbakanım, bugün İlimizden yaptığınız konuşmada raporumuzun içinde yer alan sorunların çözümü ve İlimizde yapılacak yatırımlar ile ilgili bize müjde verdiniz. Müjdesini verdiğiniz ve Edirne'nin ekonomisi ve geleceği için son derece önemli olan bu projeler hayata geçtiği zaman İlimiz ekonomisi canlanacak ve hakettiği konuma gelecektir. Size şimdiden teşekkür ederim” diye konuştu.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaretleri anısına Zıpkınkurt, Başbakan Davutoğlu adına 100 adet fidan dikileceğini gösteren ağaç dikme sertifikasını Başbakan'a verdi.

Haber Fotoğrafları
 
 
     

Yukarı çık.