Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

ETSO Aralık ayı Meclis Toplantısı yapıldı

17 Ara. 2014 09:37
3500

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 2014 yılı son Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Mehmet Eren Başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kasım ayı mizanının ve Kasım ayı Faaliyet raporunun oylanmasının ardından gündem maddeleri arasında yer alan, ETSO Bütçe Komisyon Üyelerinin iki kez gerçekleştirdikleri toplantıyla hazırlanarak Yönetim Kurulu'na sevk edilen Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 2015 yılı gelir ve gider bütçesi görüşüldü.

Meclis Toplantısında, yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt; “ Hep birlikte gurur duyacağımız çalışmalar yaptık. Odamızın çıtasını yükselttik. İnancım şudur ki, ETSO çağdaş bir Oda olarak her zaman, ülkemize ve Edirne'ye daha iyi hizmetler yapacaktır. Bütün çalışmalarınız ve yapılan çalışmalara katkılarınız için teşekkür ediyorum. Yeni yılınızı kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

Toplantıda, 2015 yılı gelir ve gider bütçesinde bulunan fasıllar hakkında bilgiler verildi. Toplantıda, 2015 yılı gelir ve Gider Bütçe tasarıları ile 2015 yılı yıllık aidat ve hizmetler karşılığı alınacak ücret tarifeleri görüşülerek yeni bütçe oy birliği ile karara bağlandı.

ETSO 2015 yılı yıllık üye aidatlarında zam yok
ETSO Bütçe Komisyon Üyeleri tarafından alınan kararla ve Meclis Üyelerinin onayıyla,Oda üyelerinden alınan yıllık aidat ücretlerinde artış yapılmaması kararı alındı. Yıllık üye aidatlarında iki yıldır artış yapmaması kararı alan ETSO Meclis Üyeleri, 2015 yılında da zam yapılmamasına 2014 yılı ücret tarifesi ile aynı seviyede kalmasına oybirliği ile karar verdi.

Ayrıca, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri de bir önceki yılda olduğu gibi huzur haklarını almama kararı aldı.

Haber Fotoğrafları
 
     
 


Yukarı çık.