ETSO, Ağustos Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

08 Ağus. 2017 13:44
450
Etso, Ağustos Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Haziran Ayı itibarı ile üye odaklı çalışmalarımıza bir yenisini daha ekledik. Bu doğrultuda Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimizi her ay gerçekleştirdiğimiz Meclis toplantılarımıza davet ederek hem yeni üyelerimizi tanıma, hem de Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı bire bir yerinde tanıtma olanağı sunuyor ve Odamızdan hangi alanda istifade edeceklerini anlatıyoruz.

Bu kapsamda ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'un başkanlığında gerçekleşen Ağustos Ayı Meclis Toplantısına, Haziran Ayı içeriside Odamıza kayıt olan üyelerimiz davet edildi.

Toplantıya Haziran Ayı içerisinde Odamıza kayıt olan üyelerimizden Core Medya Tanıtım ve İletişim Anonim Şirketi Edirne Şube Müdürü Neşe Üstün, Efa Restaurant Gıda ve Ticaret Limited Şirketi Müdürü (İzabella Pizza) Alpay Doğu ve Özsüt Erasta Şubesi Firma Sahibi Salih Güngör katılım sağladı.

Edirne Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, "Üyelerimiz ve üye memnuniyeti bizler için çok önemli. Dolayısıyla Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimiz, kayıt olduğu Oda ve Oda Yöneticilerini tanımalı aynı şekilde bizlerde yeni üyelerimizi ve firmalarını üye oldukları ilk günden itibaren tanımalıyız." dedi.

Göreve geldikleri günden bu yana üye odaklı çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Zıpkınkurt , Meclis toplantısına katılan yeni üyeleri aralarında görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni işletmelerin hayırlı olması temennisiyle bol kazançlı günler diledi.

Gerçekleştirilen sunum sonunda toplantıya katılım sağlayan firma temsilcilerine söz verildi. İzabella Pizza Temsilcisi Alpay Doğu , Core Medya Temsilcisi Neşe Üstün ve Özsüt Temsilcisi Salih Güngör firmalarını tanıttıktan sonra ETSO Üyelerine özel olarak indirim protokollerine imza atacaklarını ifade ederek avantajlı teklifler sundular.

ETSO Meclis Üyeleri ile tanışarak meslek grupları hakkında bilgi edinen yeni üyelerimize, üyelik belgelerini ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren takdim etti. Üye belgelerini alan üyelerimiz ETSO çalışma sahasındaki birimleri tek tek gezerek Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan işlemleri yerlerinde öğrenme fırsatını elde ettiler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->