ESMMMO, ETSO'yu Ziyaret Etti

29 May. 2019 12:28
360
Esmmmo, Etso'yu Ziyaret Etti

Edirne Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Enver Çevik, Başkan Yardımcısı Haluk Kaba ve beraberindeki heyet ile birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'u makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zıpkınkut "Esnaf, tüccar,sanayici ve işadamlarına hizmet veren muhasebeciler ve mali müşavirler bir ticarethanenin en önemli noktasında yer almaktadır. Muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, işletmecilik, muhasebe, finans, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlerini düzenlemek veya bu konularda müşavirlik yaparak ekonomik açıdan hem işletmeler, hem İlimiz, hem de Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktalar. Bugün burada böylesine önemli bir mesleği icra etmekte olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerimizi ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize yönelik yaptığımız çalışmalarda yeni projelerle birlikte yol almanın üyelerimize ve İlimize faydalı olacağını düşünmekteyim." dedi

 

Edirne Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yapısı hakında bilgi veren ESMMMO Başkanı Enver Çevik ise "Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını takip etmekteyiz. Ortak projelerde yer almak her iki Oda ve İlimiz adına katkı sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->