Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi arasında üyelerimize yönelik indirim protokolü imzalandı.

07 Ara. 2018 00:00
507
Edirne Ticaret Ve Sanayi Odası Ve Mng Kargo Yurtiçi Ve Yurtdışı Taşımacılık A.ş. Tunca Şubesi Arasında Üyelerimize Yönelik İndirim Protokolü İmzalandı.

Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir ve MNG Kargo Saha Satış Yöneticisi Onur Ata ile birlikte imzalanan protokol kapsamında ETSO Yöneticileri, Personeli, Yönetim Kurulu ve Tüm ETSO üyesi firmalar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi'nden 1 yıl boyunca yapacakları gönderiler için belirlenen indirim oranlarından faydalanabileceklerdir.

ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir yaptığı açıklamada "Günümüzde lojistik sektörünün en önemli faaliyetlerinden biri olan kargo hizmetlerinin güvenilirliği kadar ekonomik giderleri de önemlidir.Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bir yenisini ekledik. Bu kapsamda üyelerimizin kargo ile gönderim ve alım hizmetlerinde daha uygun fiyatlar ile işlem yapabilmesi adına Odamız ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi arasında indirim protokolü imzaladık." dedi

 

ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir ve MNG Kargo Saha Satış Yöneticisi Onur Ata imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->