Edirne Ticaret Ve Sanayi Odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Devam Ediyor

05 Nis. 2019 07:19
443
Edirne Ticaret Ve Sanayi Odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Devam Ediyor

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması, sürdürülebilir işletmelerin kurulması ve KOSGEB desteklerinin daha etkin kullanımını sağlamak üzere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine devam ediyor. Odamız tarafından 2019 yılında açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin ilki 29-30 Nisan ile 02-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenmektedir. KOSGEB destekleri kapsamında yeni bir iş kurma fikri olan girişimcilerin desteklenmesine yönelik olarak Girişimciliği Geliştirme Destek altında Geleneksel Girişimcilere 60.000-TL ye, İleri Girişimcilere 360.000-TL ye kadar destek verilmektedir.Bu desteklerden faydalanmak isteyenlerin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak sertifika alma şartı aranmaktadır.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda 29-30 Nisan ile 02-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 4 gün sürecektir. Eğitime katılım ücretsiz olup sertifika alabilmek için eğitimlere devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyenler KOSGEB’in internet sayfasından (www.kosgeb.gov.tr) duyuruların altında bulunan uygulamalı girişimcilik eğitimi duyurularından e- devlet şifresiyle eğitime başvuracaklardır. Eğitime katılmak üzere son başvuru tarihi 23 Nisan 2019 Salı günü saat 23:59 olup katılımcılar başvuru ile ilgiliOdamız AB ve Dış İlişkiler Bölümünden de ( Tel: 0284 225 10 14 dahili:121, meliketatli@etso.org.tr ) bilgi alabilirler.

 

Tüm girişimcilere önemle duyurulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->