Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Belarus’lu İşadamlarını Üyeleriyle Bir araya Getiriyor

29 May. 2019 10:39
243
Edirne Ticaret Ve Sanayi Odası Belarus’Lu İşadamlarını Üyeleriyle Bir Araya Getiriyor

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın ile Belarus Grodno Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği, geçmiş dönemlerde imzalanan protokoller ve her iki şehrin kardeş şehir olması münasebetiyle, ekonomik, ticari ve kültürel temasları halen devam etmektedir.

Ekonomik ilişkilerin gelişmesi amacıyla; Grodno Belediye Başkanı öncülüğünde Grodno Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı işadamlarından oluşan bir heyet 11 Haziran 2019 tarihinde Edirne’yi ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulunacaktır. 
Heyet kapsamında, Grodno Bölgesi’nde *et üretim ve işleme, süt üretim ve işleme, eğitim (üniversiteler arası), deri ve ayakkabı ticareti, organik ürünler üretimi (doğal yumurta, doğal içecek)* yapan firmalar yer alacak olup *11 Haziran 2019 Salı günü saat 16:30'da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda* odamız üyeleri ile ikili işbirliği görüşmeleri organize edilecektir. 
Bu bağlamda, bahsi geçen Grodno firmalarıyla ilgilenen üyelerimizin 31 Mayıs 2019 günü saat 17.30’a kadar Odamız AB ve Dış İlişkiler Birimi’ne ulaşarak (0284 225 10 14 (130-131) program hakkında bilgi alarak, kayıt yapmaları gerekmektedir.
Üyelerimize duyurulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->