E-TİCARET EĞİTİMLERİ

02 Ağus. 2018 10:55
440
E-Ticaret Eğitimleri

E-TİCARET EĞİTİMLERİ

İlimizin İlk Teknoloji Zirvesi Odamızda Gerçekleşti

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Microsoft Türkiye Distribütörü Logosof A.Ş. işbirliğinde Edirne Teknoloji Zirvesi gerçekleştirildi.
ETSO'da yapılan teknoloji ve bilişim bilgilendirme toplantısına Odamız üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Edirne Merkez ve İlçelerinden Zirveye katılan birçok iş dünyası temsilcisine yeni nesil teknolojiler ve süreçler hakkında detaylı bilgi aktarıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nevzat Taşkın bu etkinliğe evsahipliği yapıyor olmaktan çok memnun olduklarını ifade ederek; “Teknolojinin hayatımızın her alanında kapladığı alan her geçen gün artıyor ve bizler iş dünyası temsilcileri olarak bu alandaki her türlü gelişmeyi yakından takip etmek zorundayız. Bu yüzden de Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz değerli üyelerimizin işine katma değer sağlayacak etkinlikleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. “ diye konuştu. 
Zirvede Logosoft firmasının üst düzey yetkilileri hazır bulunarak katılımcılara; Endüstri 4.0 ve IOT, nesnelerin birbirleriyle iletişimi, bu hizmetleri sektör bağımsız sağlayan %100 de 100 Türk Yerli Firmalarının Başarı Hikayeleri, Dünya Markalarından SAP Business One platformunun her ölçekteki şirketlere yönelik yeni çözümleri, Microsoft Cloud Çözümleri, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Veri Kurtarma Teknolojisi konularında bilgiler verildi. 
İş dünyası temsilcilerinin ilgiyle takip ettiği Teknoloji Zirvesi soru cevap bölümüyle sona erdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->