Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

Bulgaristan Milletvekillerinden ETSO'ya ziyaret

20 Ocak 2015 06:47
1662

Bulgaristan'da yapılan genel seçimlerin ardından Bulgaristan Parlamentosunda görev alan Burgaz ve Şumnu Milletvekilleri ETSO'yu ziyaret etti.

Üyelerinin çoğunluğunun Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi Burgaz Bölgesi Milletvekili Hüseyin Hafızov ve Şumnu Bölgesi Milletvekili Aydoğan Ali Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretleri esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile görüştü.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan'ın da hazır bulunduğu görüşmede; Milletvekilleri, tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini ve fikir teatisinde bulunarak birlikte güzel projelere imza atmak istediklerini söyledi. Bulgaristan'da ki yatırım fırsatları hakkında bilgi veren Milletvekilleri: “Bulgaristan'da fırsatlar çok fazla. Bu fırsatlardan Türk işadamları faydalansın istiyoruz. Yeni dönem milletvekilleri olarak fırsatları birlikte değerlendirmelerde bulunup, her iki taraf içinde faydalı olacak projelere imza atmak istiyoruz” diye konuştu.

Zıpkınkurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın Bulgaristan ile yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın Burgaz TSO ile sıkı işbirliği içinde olduğunu söyleyen Zıpkınkurt: “Bulgaristan'daki fırsat sektörleri ve işadamlarımızın faydalanabileceği teşvikler hakkında bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda üyelerimizi yönlendiririz. Yapılacak işbirliği ile Bulgaristan ile ticari işbirliğimiz artacaktır” diye konuştu.

Haber Fotoğrafları
 

Yukarı çık.