AK Parti Heyeti ETSO'yu Ziyaret Etti

13 Tem. 2018 15:31
336
Ak Parti Heyeti Etso'yu Ziyaret Etti

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal , AK Parti Edirne İl Başkanı Nesim İba, İlçe Başkanı Av. Çağrı Muştu ve beraberindeki heyet Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

AK Parti heyetini Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Başkan Yardımcısı Aydoğan Aknıcı ve Meclis Başkanı M. Emre Alp karşıladı.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt '' Öncelikle belirtmek isterim ki Mecliste Edirne'den bir kadın milletvekilimizin olması bizleri son derece onurlandırdı. Kararlılıkla, azimle ve çalışkanlıkları ile kadınların el attığı her işte başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor.Kısacası kadın elinin değdiği herşey güzelleşiyor. Dolayısıyla Edirne'de kadın Milletvekili olarak Fatma Aksal'ın seçilmesinin İlimiz için avantaj olduğunu düşünüyorum.Bu düşüncelerle İlimiz ekonomisinin, turizminin ve ticari hacminin gelişmesi adına daha çok çalışılacağı inancındayım." ifadelerini kullandı.

 AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ise "24 Haziran'da gerçekleşen seçimler öncesinde AK Parti Edirne teşkilatı olarak büyük bir özveri, birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık.Bu azim ile çalışmanın sonunda Edirne'deki oy potansiyelimizi arttırdık. Artık görevimizin başındayız. Aynı birlik ve beraberlik içerisinde İlimiz ve Ülkemiz için çalışmaya da devam edeceğiz." dedi.

 ETSO Meclis Başkanı M. Emre Alp ise Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı tebrik ederek "27. yasama döneminde yer aldığınız milletvekilliği görevinizin İlimize, Ülkemize ve iş dünyasına hayırlı olmasını diler, görevinizde başarılar dilerim" dedi

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Kosgeb
Trakya Kalkınma Ajansı
Abigem
Trakya Teknopark
Kredi Garanti Fonu
İktisadi Kalkınma Vakfı
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
Kobi Bilgi Sitesi
TOBB İşbirliği Teklifleri
-->