Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

  • Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
  • Adres:
  • 1. Murat Mahallesi Talatpasa Cad. No: 80 EDİRNE
  • Tel: (+90) 284 225 10 14
  • Faks: (+90) 284 212 98 64
  • E-posta: etso@etso.org.tr

Edirne'de 'Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimleri' yapılacak

09 Ara. 2014 06:28
3057

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Trakya Üniversitesi arasında Kooperatifçilik Eğitimleri' nin geliştirilmesi amacıyla 15/10/2014 tarihinde imzalanan protokol imzalanmıştır.

İmzalanan Protokol çerçevesinde; Halk Eğitim Merkezlerinin işbirliğinde düzenlenecek olan 'KOOPERATİFÇİLİK GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ PROGRAMI' Genel Müdürlük tarafından hazırlanan örnek ders programına uygun olarak 24 / 40 ders saatinden oluşan eğitimler; Kooperatiflerin veya üst kuruluşlarının ortaklarına, Yönetim yada denetim kurulu üyeleri ile çalışanlarına veya buralarda çalışmak isteyenlere verilecektir.

Kooperatiflerin kurumsal kapasitelerinin arttırılması için temel bir zorunluluk haline gelen KOOP-GEP( Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitim Programı ) ilimizde bulunan kooperatiflere büyük katkı sağlayacaktır.

Eğitim programına katılmak isteyenler Edirne Halk Eğitim Merkezine başvurması gerekmektedir. Söz konusu eğitim programın açılması için en az on iki geçerli başvuru gerektiğinden katılımcıların bu sayıyı sağladıktan sonra taleplerini beraberce Halk Eğitim Merkezine iletmeleri eğitimlerin başlaması noktasında faydalı olacaktır.

Eğitim sonunda 'Kurs Bitirme Belgesi' verilecek
Eğitim süresince devam zorunluluğu bulunmakta olup, eğitimin verileceği yer konusunda başvurulara göre değerlendirme yapılabilecek ve eğitim sonucunda başarılı olanlara M.E.B. onaylı Kurs Bitirme Belgesi verilecektir.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak KOOP-GEP programının ilgili tüm üyelerimize kurumsal kapasitelerinin arttırılmasına büyük katkıları olacağı inancıyla, üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Yukarı çık.