Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Giriş Yapın yada Üye Olun

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

"34üncü ATC Konferansı", Vaşington

31 Ağus. 2015 10:02
494

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen bir yazıda,27 – 30 Eylül 2015 tarihlerinde Vaşington’da “ATC Yıllık Konferansı”nın 34üncüsü gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Amerikan – Türk Konseyi (ATC), ABD ve Türkiye ticari, savunma, teknoloji ve kültürel ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla kurulmuş bir iş örgütüdür. Üyeleri arasında; Fortune 500 şirketleri, ABD’li ve Türk şirketleri, uluslararası şirketler ile kâr amacı gütmeyen kurumlar ve ABD-Türk ilişkilerine ilgi duyan bireyler yer almaktadır. ATC, yıl içerisinde çeşitli konularda toplantılar, seminerler ile Kongre çalışanları için Türkiye ziyaretleri düzenlemekte ve ayrıca her yıl Türkiye’den ve ABD’den üst düzey hükümet temsilcilerinin ve iş dünyası temsilcilerinin katılımlarıyla Vaşington’da Yıllık Konferans organize etmektedir.

Bu yıl “ATC Yıllık Konferansı”nın 34üncüsü, TOBB ile işbirliğinde 27 – 30 Eylül 2015 tarihlerinde Vaşington’da gerçekleştirilecektir. ABD Kongre Üyelerinin, ülkemizden hükümet temsilcilerinin ve ABD ile Türkiye’den uluslararası iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan konferansa ilişkin daha fazla bilgiye ATC’nin websayfasından http://www.the-atc.org/2015/ ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunulur

Yukarı çık.