Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

Meslek Komiteleri

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI

MESLEK KOMİTE ÜYELERİ  

1.MESLEK GRUBU
ALİ ŞENER MESLEK KOMİTE BAŞKANI
KAZIM DOMURCUK MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ENGİN BAHŞI ÜYE
EMRE RAY ÜYE
MERDİN ERKAN ÜYE
2.MESLEK GRUBU
ERGÜN SÜZAN MESLEK KOMİTE BAŞKANI
İLKER ÖZCAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FARUK DEMİR ÜYE
SAİM HAYDAR UNCULAR ÜYE
AHMET KOÇ ÜYE
3.MESLEK GRUBU
YAŞAR VAROL BADOĞLU MESLEK KOMİTE BAŞKANI
LEVENT DERE MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
RECEP ZIPKINKURT ÜYE
KADİR İRİŞ ÜYE
ABDULLAH KARAMAN ÜYE
VEYSEL KAYA ÜYE
FARUK FİLOĞLU ÜYE
4.MESLEK GRUBU
EMRE AKBAŞAK MESLEK KOMİTE BAŞKANI
AHMET MURANLI MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FİKRET ÇETİNKAYA ÜYE
RECAİ KOCATÜRK ÜYE
YILMAZ AYDIN ULUSOY ÜYE
MUSTAFA ÖNDER GÖKÇE ÜYE
SERCAN ÖZKAYA ÜYE
5.MESLEK GRUBU
CEM ERTEK MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ERSİN TUNA MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
AYDOĞAN AKINCI ÜYE
SELÇUK DÖŞLÜ ÜYE
GÜVEN DUVAN ÜYE
ERKAN SALCI ÜYE
SERDAR YALÇINER ÜYE
6.MESLEK GRUBU
GÖKHAN BALTA MESLEK KOMİTE BAŞKANI
BARIŞ ŞENGÜN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
SELAHATTİN KAYA ÜYE
MURAT TUZCU ÜYE
KEMAL KILIÇ ÜYE
AYDIN DOĞAN ÜYE
NAZIM TÜRKOĞLU ÜYE
7.MESLEK GRUBU
VEHBİ REŞAT AYAN MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ARZU ÖZDEMİR MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
BÜLENT GÜNAL ÜYE
ÜMİT ÖZEL ÜYE
SELÇUK DAĞLI ÜYE
8.MESLEK GRUBU
ŞABAN KUTLU MESLEK KOMİTE BAŞKANI
OSMAN YILDIZ MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ALİ TAŞDEMİR ÜYE
BÜLENT POLAT ÜYE
SUAT BULUT ÜYE
ŞENOL SEYYAR ÜYE
SEYİT AHMET BULUT ÜYE
9.MESLEK GRUBU
AYNİL YENİ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ABDULLAH BAŞDAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
NURCAN KABA ÜYE
NÜKHET SERT ÜYE
AYKUT UYMUR ÜYE
CEZMİ GÜVENER ÜYE
CENGİZ İNCELİ ÜYE
10.MESLEK GRUBU
ÖZGÜR UZUNİSMAİL MESLEK KOMİTE BAŞKANI
YILMAZ ÖZYURT MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
MEHMET EREN ÜYE
ÖZER ENGİN ÜYE
ERDİNÇ AYDOĞDU ÜYE
11.MESLEK GRUBU
OKAN TONCA MESLEK KOMİTE BAŞKANI
BARIŞ ÖZAYDIN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
HAKAN SEDEFÇİ ÜYE
KUTEL NALÇAKAN ÜYE
MEHMET ÜNAL ŞENYURT ÜYE
12.MESLEK GRUBU
NEHİR ŞUEKİNCİ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
SEDAT SAYGIN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
REFİK ŞAHİN ÜYE
FAHREDDİN DUT ÜYE
NECDET DOLAP ÜYE
13.MESLEK GRUBU
İSMAİL TAŞDEMİR MESLEK KOMİTE BAŞKANI
ULAŞ KAYA MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
MURAT TOSUN ÜYE
MUSTAFA EMRE ALP ÜYE
MEHMET MURANLI ÜYE
14.MESLEK GRUBU
METİN AYTAÇ AKAY MESLEK KOMİTE BAŞKANI
EMİN HUS MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
ARSLAN KERİMLER ÜYE
ALİ BİRKİYE ÜYE
BEYTULLAH GÜNAYDIN ÜYE
MESUT BİLİR ÜYE
DAVUT ERSEZ ÜYE
15.MESLEK GRUBU
AYHAN DİNÇ MESLEK KOMİTE BAŞKANI
MEHMET SERDAROĞLU MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
TOLGA HEKİMOĞLU ÜYE
ERDOĞAN YÜRÜK ÜYE
YALÇIN ALGUR ÜYE
RÜÇHAN ZIPKINKURT ÜYE
AHMET ÖZALP ÜYE
16.MESLEK GRUBU
MUSTAFA MURAT ÖZEL MESLEK KOMİTE BAŞKANI
HAKKI KURBAN MESLEK KOMİTE BAŞKAN YRD.
FERDAR ULE ÜYE
SERPİL CİĞERCİ ÜYE
YENER İŞBİLİR ÜYE
UTKU ARİF GÜNAYDIN ÜYE
BAHAR YILDIZ ÜYE